Nasza strona internetowa używa plików cookies (tzw. ciasteczka) w celach statystycznych, reklamowych oraz funkcjonalnych. Dowiedz się więcej jak je wyłączyć.

Inwestycje zrealizowane

Dom Pokoje Metraż Działka Cena Status Rzut
Budynek A 5 112 m² 297 m² 399.000 Sprzedane Sprzedane
Budynek B 5 112 m² 271 m² 399.000 Wolny
Budynek C 5 112 m² 291 m² 379.000 Wolny
Budynek D 5 112 m² 291 m² 385.000 Rezerwacja

ETAP 1 - KRYNICZNO I - INWESTYCJA ZAKOŃCZONA

W tym etapie oferujemy gotowe pięciopokojowe i wolnostojące domy jednorodzinne o powierzchni 116 m2 w cenie 399.000 zł !

Jedna z najtańszych ofert domów wolnostojących na wrocławskim rynku nieruchomości. Standard deweloperski, wysokiej jakości materiały (ściany z pustaka ceramicznego, ceramiczna dachówka, ocieplenie 15 - 17 cm, docieplone pianą poddasze, ogrzewanie podłogowe, itp.), ogrodzona działka przekazywana w 100% na własność, osobny parking, niskie koszty użytkowania.

Inwestycja zrealizowana w Krynicznie pod Wrocławiem - 4 km od granicy miasta / 14 km od centrum. Składa się z czterech identycznych budynków jednorodzinnych wolnostojących, różniących się jedynie lokalizacją względem stron świata. Projekt zlokalizowany wśród istniejącej nowej zabudowy jednorodzinnej. Dojazd do inwestycji "ślepą" uliczką, co znacznie ogranicza ruch aut. Działka granicząc z dużą otwartą przestrzenią, która nie zostanie zabudowana, sprawia, że z okien mamy przyjazne „otwarcie” widokowe na okolice.

Wszystkie budynki posiadają podział na funkcjonalną część dzienną na parterze składającą się z kuchni w aneksie (okno nad zlewem;-)), przestronnego salonu z wyjściem na taras w ogrodzie, dwóch sypialni (jedna z nich posiada wyjście na ogród) i łazienki. Łącznie na parterze dom posiada aż 3 wyjścia na ogród - 2 z salonu oraz 1 z sypialni.

Natomiast część "nocną" na piętrze stanowi open space, który podobnie tak jak parter może być zagospodarowany według własnego uznania. Proponowany układ zabudowy pietra to dwie trzy przestronne sypialnie (każda o pow. około 15 m2), druga łazienka, miejsce na garderobę, doświetlony oknem połaciowym niewielki korytarz łączący łazienkę z sypialniami. Jedno z pomieszczeń na piętrze (największa sypialnia) posiada aż 4 okna. Koszty związane z ewentualnymi zmianami układów pomieszczeń ustalane są indywidualnie.

Dodatkowym atutem jest zapewnienie każdej rodzinie przynajmniej jednego miejsca parkingowego zlokalizowanego na osobnym parkingu, dzięki czemu ruch samochodów oddzielony jest od indywidualnych części rekreacyjnych.

Domy z zewnątrz wyglądają bardzo niepozornie, natomiast wewnątrz są bardzo przestronne, ponieważ jest to ten typ projektu, w którym nie ma tzw. "pustych metrów" zabieranych przez mało ustawne pokoje, niepotrzebnie wielkie strefy komunikacyjne, skosy poddasza,itp.

W pobliżu znajduje się szkoła podstawowa, boisko, sklepy, komunikacja autobusowa,las ,sporo terenów zielonych do spacerowania, biegania, itp. Okolica rozwija się również infrastrukturalnie - powstała wkrótce droga ekspresowa S5 upłynni ruch i jeszcze lepiej skomunikuje Kryniczno i pozostałe okoliczne miejscowości z Wrocławiem (zakończenie prac na tym odcinku planowany na rok 2017) .

Nasze domy to przede wszystkim:

  • wysokiej jakości materiały ( pustak ceramiczny, dachówka ceramiczna, okna w kolorze antracyt firmy VEKA, drzwi antywłamaniowe z 3 zamkami, ocieplenie grubości 15-17 cm, poddasze ocieplone pianą, ogrzewanie podłogowe, itp. )
  • kameralna niska zabudowa,
  • indywidualne, ogrodzone działki
  • niskie ceny i możliwości negocjacyjne,
  • niskie koszty użytkowania,
  • energooszczędność,
  • duże przeszklenia pozwalające docenić walory okolicy,
  • bezpieczeństwo i szybkość transakcji - budujemy z własnej gotówki, dlatego po indywidualnym omówieniu warunków i sprawdzeniu zdolności kredytowej przez Kupującego zapraszamy na akt notarialny przenoszący własność i przekazujemy klucze na ręce nowych właścicieli. Istnieje również możliwość rezerwacji na czas sprawdzenia zdolności kredytowej - standardowo do tygodnia czasu od spotkania.